Parduotuvė

←Grįžti į Straipsnius

Neišėję iš namų (online) profesionaliomis psichodiagnistinėmis metodikomis  (kurių tikrai nerasite jokiuose puslapiuose nemokamai) galite išsitirti  savo emocinę būseną, asmenybę, būsimų sutuoktinių suderinamumą,  daugelį kitų dalykų.  Vos tik  Jūs išsprendžiate testą online, testavimo sistema mums praneša, kad jau yra  testo rezultatai.  Jūs  atsakymą apie vertinimo rezultatus  gaunate į  į savo  elektroninį paštą. Pageidaujantiems labai  išsamaus psichodiagnostinio vertinimo grįžtamojo ryšio, galime suteikti konsultaciją online  (skype, messenger  programomis) arba psichologo kabinete.

Nauda Jums pildant testus online:

– sutaupomas  laikas

–  sumažėja išlaidos

– labai patogu, nes galite atsakinėti į testo klausimus Jums patogiu laiku, o nebaigę pildyti  testo, galite jį pabaigti bet kada, vėl spustelėję ant gautos nuorodos

— išsaugojate visišką  anonimiškumą,  jeigu norite tik atsakymo į savo elektroninį paštą

Gavę mokėjimo patvirtinimą, atsiųsime Jums nuorodą  į testą ir testo pildymo instrukciją online. Atsakymą gausite per 1 darbo dieną po testo užpildymo.  Jeigu norėsite konsultacijos, susisiekite su mumis – susitarsime dėl Jums ir mums palankaus laiko.

 Užsakymas ir apmokėjimas

Išsirinkę produktą, užpildykite šią formą.  Laukelyje ,, Žinutė“  parašykite perkamos prekės pavadinimą  (pvz.,Nerimo lygio nustatymas). Gavę Jūsų laišką, išsiųsime Jums mūsų rekvizitus, kad galėtumėte atlikti bankinį pavedimą.  Paprastai atsakome  tą pačią  dieną. Gavę apmokėjimą, iškart išsiųsime Jums nuorodą į testą ir testo pildymo instrukciją į Jūsų e-paštą.

 

Rezultatų: 5