Parduotuvė

←Grįžti į straipsnius

Vyksta  puslapio kūrimo darbai , todėl atsiprašome už galimus nepatogumus ir trikdžius…

Neišėję iš namų (online) profesionaliomis psichodiagnistinėmis metodikomis  galite išsitirti  savo emocinę būseną, asmenybę, būsimų sutuoktinių suderinamumą,  daugelį kitų dalykų. Atsakymą apie vertinimo rezultatus   gausite  į savo  elektroninį paštą. Pageidaujantiems labai  išsamaus psichodiagnostinio vertinimo grįžtamojo ryšio, galime suteikti konsultaciją online  (skype, messenger  programomis) arba psichologo kabinete.

Nauda Jums:

jeigu jaučiate psichinės būsenos pablogėjimą ir  abejojate dėl psichikos sveikatos specialistų pagalbos reikalingumo, neišėję iš namų, gaunate  atsakymą į savo abejones.   Jeigu norite  įsivertinti  savo asmenybės bruožus,  kaip derate poroje tarpusavyje, taip pat neišeidami iš namų  pildote testus  online. Taigi:

– sutaupomas  laikas

–  sumažėja išlaidos

— išsaugojate visišką  anonimiškumą,  jeigu norite tik atsakymo į savo elektroninį paštą.

Jums tereikia įdėti prekę į krepšelį  ir atlikti mokėjimą. Gavę mokėjimo patvirtinimą, atsiųsime Jums nuorodą  į testą ir testo pildymo instrukciją online. Atsakymą gausite per 1 darbo dieną po testo užpildymo.  Jeigu norėsite konsultacijos, susisieksite su mumis – susitarsime dėl Jums ir mums palankaus laiko.

 

                                      

 

Rezultatų: 2