Noriu su tavim kartu pasenti

Straipsniai

Psichologas Marijampolėje siūlo  paslaugą – porų suderinamumo tyrimą profesionalia testavimo sistema, paremta penkių didžiųjų asmenybės bruožų  teorija, kuri  paaaiškina asmenybės bruožus ir leidžia nuspėti žmogaus elgesį įvairiose situacijose. Pažindami save ir savo partnerį, galime geriau suprasti kito žmogaus elgesio motyvus, savo paties reakcijų kilmę dėl vienokio ar kitokio partnerio veiksmo, sužinoti, kokių jums nepriimtinų bruožų turi jūsų žmogus, kuriuos  norėtumėte pakeisti, tačiau tai yra neįmanoma, nes , pvz., jeigu žmogus yra išsiblaškęs ir gali lengvai perlipti per savo paties numestus džinsus gale lovos, o jūs ore pagaunate dulkę, tai kad ir kiek jūs besinervintumėte, ,,neperdirbsite“ jo į tokį patį dulkių gaudytoją. Kita vertus, to ir nereikia, nes ką veiksite jūs, kai tas kitas ne tik tvarkingai pasidės džinsus į jiems skirtą vietą, bet dar ir  visas dulkes sugaudys pirma jūsų?  Tuomet reikės ieškoti kitų būdų, kaip numalšinti savo  paties nerimą, nes tikriausiai esate tas žmogus, kuris matote visų reikalų blogas pabaigas, o  jūsų gana išlavėjusi vaizduotė iš musės sukuria puolančių pabaisų pasaulį. Juk tada, kai kažkoks jums artimas ir brangus žmogus neatsako į jūsų telefono skambučius, jums pradeda stipriau plakti širdis ir  galbūt net paleidžia vidurius nuo į galvą atėjusių minčių, kad tikriausiai įvyko avarija? Jūs jau norite skambinti 112 ir esate pasiruošę išgirsti pačias blogiausias žinia, tačiau, laimė, kad jūsų partneris išlieka šalto proto, ir ramiai jūsų paklausia:

– O tau neatėjo į galvą mintis, kad  tiesiog negali dabar atsiliepti, arba telefoną kažkur paliko, negirdi skambučio, perskambins, kai tik galės. Nusiramink.

Ir jums pasidaro šiek tiek ramiau. Kas sustabdytų jūsų fantazijas, galinčias privesti prie panikos atakų, jeigu jūsų partneris būtų toks pats pedantas, kaip ir jūs? Tuomet tikriausiai jis irgi  būtų taip pat labai nerimastingas, ir jūs abudu pakurstydami vienas kito fantazijas, jau būtumėte apskambinę visus morgus, nes pedantizmas labai dažnai eina įsikibęs nerimastingumo parankėn arba galbūt būtumėte jau seniai išsiskyrę, nes dviems neurotiškiems žmonėms gyventi po vienu stogu yra labai sudėtinga, o jeigu dar ir abudu yra linkę ginti savo tiesąs ,,iki paskutinio kraujo lašo“, tai gyvenimas po vienu stogu yra ir visai neįmanomas.

Visus šiuos dalykus ir daugybę kitų jūs išsiaiškinsite, atsakę į  testų klausimų. Įvertinsite save, o po to – savo partnerį ar partnerę (kiekvienas iš partnerių pildysite po du testus), su kuriuo jau gyvenate ir norite pagerinti santykius arba su kuriuo ar kuria dar tik planuojate gyvenimą po vienu stogu. Kai atliksite dalinį apmokėjimą (už testavimą), mes jums atsiųsime nuorodas į testus, kuriuos galėsite pildyti online (šie testai nėra laisvai prieinami  jokiuose interneto portaluose), naudodamiesi jau beveik kūno dalimi tapusiu išmaniuoju telefonu :). Kai baigsite pildyti (atsakinėjimas į testų klausimus vidutiniškai užtrunka 1,5 – 2 val., tačiau atsakinėti galima net ir su kelių dienų pertraukomis: norėdami padaryti pertrauką, tiesiog išeisite iš puslapio, o ketindami pratęsti darbą, atversite nuorodą ir galėsite tęsti darbą nuo ten, kur sustojote), testavimo sistema mums praneš testų rezultatus, tuomet mes su jumis susisieksime ir  konsultacijų metu (galimos ir konsultacijos internetu, gyvenantiems svetur tėvynainiams) aptarsime testų rezultatus ir pateiksime   prognozes bei rekomendacijas, kaip pagerinti jūsų tarpusavio santykius.